Kum stafet

.

28-10-18

Stafett Kum Stafet klasse

Rank Navn Etappetid #Total tid#
1Øst RÆVENE lag 13 (213) 1:54:29
Malthe Poulsen 47:123   47:123  
Johannes Marager 10:371   57:491  
Lukas Becker 17:276   1:15:161  
Sigrid Høyer Staugaard 14:171   1:29:331  
Agnes Nørgård Kracht 24:563   1:54:291  
2Nord lag 1 (101) 1:58:09
Andreas Bock Bjørnsen 47:001   47:001  
Laura Kaldahl Hornbæk 14:597   1:01:596  
Asbjørn Kaltoft 15:091   1:17:082  
Tobias Biering 15:256   1:32:332  
Sara Lysemose Poulsen 25:364   1:58:092  
3Syd lag 1 (301) 1:59:40
Morten Örnhagen Jørgensen 47:195   47:195  
Axel Örnhagen Jørgensen 11:292   58:482  
Eva Örnhagen Jørgensen 21:5211   1:20:404  
Niels Dalgaard 14:252   1:35:054  
Malin Agervig Kristiansson 24:352   1:59:403  
4Nord lag 2 (102) 2:01:38
Laurits Bidstrup Møller 47:174   47:174  
Christoffer Vang Bobach 16:1310   1:03:309  
Jacob Klærke Mikkelsen 16:413   1:20:113  
Theresa Skouboe 14:504   1:35:013  
Elanor Henriksen 26:376   2:01:384  
5Nord lag 4 (104) 2:04:40
Elias Hinge Krogsgaard 47:001   47:001  
Frederik Brynning Bøje 16:019   1:03:018  
Casper Staehelin Blakskjær 18:027   1:21:035  
Laura Bobach 16:328   1:37:356  
Alberte Loft Thyssen 27:057   2:04:405  
6Øst TEAM KOLDSKÅL lag 11 (211) 2:08:23
Frederik Holm Splittorff 48:2317   48:2317  
Frida Kärner Grooss 16:1912   1:04:4213  
Hans Grønborg Nielsen 17:014   1:21:437  
Jens Storm Lyngsø 17:4912   1:39:328  
Sidse Tillingsøe 28:519   2:08:236  
7Øst DE SKARPE KNIVE lag 7 (207) 2:11:10
Jacob Steinthal 47:459   47:459  
Erik Grønborg Nielsen 12:003   59:453  
Camille Marie Næstoft Juhl 24:1815   1:24:039  
Tobias Olloz 14:453   1:38:487  
Camilla Larsen 32:2214   2:11:107  
8Nord lag 6 (106) 2:13:24
Andreas Bagger Hagner 47:438   47:438  
Ella Klærke Mikkelsen 18:2417   1:06:0717  
Helena Søgård Terkelsen 22:2513   1:28:3214  
Gertrud Riis Madsen 16:247   1:44:5611  
Celine Hinge Krogsgaard 28:288   2:13:248  
9Syd lag 7 (307) 2:13:49
Jeppe Edvardsen 48:1116   48:1116  
Viktor Bro Fejring 15:368   1:03:4711  
Mads Majlund Thomsen 21:4310   1:25:3011  
Amanda modler Hedemann 17:3011   1:43:009  
Marie Louise Henning 30:4911   2:13:499  
10Nord lag 7 (107) 2:14:15
Bjarke Egholm Rude 47:5713   47:5713  
Andrea Ebert Svenningsen 16:4013   1:04:3712  
Emilie Skov Dalgaard 23:2414   1:28:0113  
Benjamin Friis 16:439   1:44:4410  
Signe Veggerby Jensen 29:3110   2:14:1510  
11Øst SIKAHJORTENE lag 10 (210) 2:14:51
Jakob Schøier Kovsted 47:337   47:337  
Cecilie Broman 17:2515   1:04:5814  
Valdemar Marager 17:205   1:22:188  
Adam Carlsen 15:105   1:37:285  
Amalie Ellegaard Severinsen 37:2317   2:14:5111  
12Syd lag 3 (303) 2:15:49
Jonas Gabs 47:459   47:459  
Mette Jensen 20:5518   1:08:4018  
Esben Ø. Pedersen 21:5712   1:30:3717  
Rasmus Edvardsen 20:5817   1:51:3517  
Hedvig Valbjørn Gydesen 24:141   2:15:4912  
13Syd lag 4 (304) 2:18:57
Gustav Vinther Østermark Jensen 47:5011   47:5011  
Bertram Skovhus Jespersen 12:244   1:00:144  
Cecilia Skaarup Uhlemann 28:2017   1:28:3415  
Laurits Egdal Kortegård 17:2210   1:45:5613  
Rikke Rasmussen 33:0116   2:18:5713  
14Øst HOLD VEST lag 6 (206) 2:19:08
Emil Olander Lorenz 48:0115   48:0115  
Frederik L. Holmberg 23:0119   1:11:0219  
Magnus Andersen 19:109   1:30:1216  
Freja Emilie Kent 18:0613   1:48:1814  
Marie Erskov Krogh 30:5012   2:19:0814  
15Øst PUNKROTTERNE lag 1 (201) 2:22:47
Gustav Moll 48:2918   48:2918  
Kamma Aglund Andersen 17:1314   1:05:4215  
Marius Snedker Storgaard 18:588   1:24:4010  
Marinus Næstoft Juhl 26:5218   1:51:3216  
Celina Bregensøe 31:1513   2:22:4715  
16Øst HJORTENE lag 4 (204) 2:24:35
William Frank Ryom 49:1920   49:1920  
Daniel Egekvist 12:385   1:01:575  
Xenia Bregensøe 25:1216   1:27:0912  
Filip Nielsen 18:1814   1:45:2712  
Sara Lykke Brinch 39:0818   2:24:3516  
17Øst PUNGROTTERNE lag 5 (205) 26:03:58
Lasse Falck Weber 47:5914   47:5914  
Vincent Becker 14:226   1:02:217  
Oscar David Broman Jensen 24:14:4918   25:17:1018  
Ebba Graff Frederiksen 20:4016   25:37:5018  
Alberte Kaae-Nielsen 26:085   26:03:5817  
18Syd lag 5 (305) 26:19:14
Morten Rindom Knudsen 47:216   47:216  
Johanna K. Madsen 16:1411   1:03:3510  
Louis H. Jensen 24:22:3619   25:26:1119  
Daniel Mikkelsen 20:0315   25:46:1419  
Cecilie Eeg Højholt 33:0015   26:19:1418  
19Øst DE SIDSTE SKAL BLIVE DE FØ lag 12 (21 2:29:30
Anders Krogh Madsen 49:0421   49:0421  
Nanna Østergaard Lindberg 11:1220   1:00:1620  
Tobias Høhne 34:1420   1:34:3020  
Sofie Fakir Olsen 28:4020   2:03:1020  
Dicte Højbjerg Andersen 26:2019   2:29:3019  
Omstart:3
20Nord lag 10 (110) 2:10:59
Oscar Sig Tranberg 47:4122   47:4122  
Sissel Stavlund Skødt 08:5621   56:3721  
Mads Stavlund Skødt 21:5821   1:18:3521  
Silja Ebert Svenningsen 20:3421   1:39:0921  
Astrid Gylling Hougaard 31:5020   2:10:5920  
Omstart:0
DNFØst DJ POLARRÆV lag 2 (202) 1:35:38
Anton Werner Løhndorf 47:47   47:47  
Niels Elton Jokumsen 15:02   1:02:49  DNF
Siri Simonsen 20:03   1:22:52  
Gustav L. Holmberg 12:46   1:35:38  
Astrid Skytte Kirkegaard 00:00   1:35:38  DNF
DNFNord lag 12 (112) 3:47:21
Simon Reimers 47:59   47:59  DNF
Iben Nygaard Rahr 00:00   47:59  DNF
Sofie Ulrich 1:55:01   2:43:00  
Matilde Andersen-Otte 24:44   3:07:44  DNF
Maria Bo Kølbæk 39:37   3:47:21  
Omstart:0
DSQSyd lag 2 (302) 2:12:06
Linus Agervig Kristiansson 47:08   47:08  
Magnus Lindahl 15:51   1:02:59  
Matilde Skousen 24:18   1:27:17  
August Gabs 17:05   1:44:22  
Christa Blach Madsen 27:44   2:12:06  
DSQSyd lag 6 (306) 2:20:41
Jeppe Liengård Caspersen 48:13   48:13  
Victor Braae Kortegaard 15:37   1:03:50  
Sebastian Burattini 18:29   1:22:19  
Magnus Fannar Madsen 22:46   1:45:05  
Trine Eg Staugaard 35:36   2:20:41  DSQ
DSQMix lag 1 (401) 3:30:07
Jens Kr. V. Petersen 50:35   50:35  
Karla B. Flint 30:26   1:21:01  
Elise Jensen 1:11:01   2:32:02  DSQ
Teo Hedegaard Richardson 33:55   3:05:57  
Amanda Isaksen 24:10   3:30:07  
DSQNord lag 9 (109) 1:59:55
Jeppe Kejser Dahl Jensen 47:51   47:51  
William Ove Kousgaard 18:28   1:06:19  
Hannah Udklit Kristensen 28:40   1:34:59  
Sara Guldmann 23:14   1:58:13  
Rebecca Loft Thyssen 01:42   1:59:55  DSQ
DSQNord lag 8 (108) 2:13:44
Christian Møller 47:27   47:27  
Karl Gammelvind 16:59   1:04:26  
Anna Harbo Flyvbjerg 23:59   1:28:25  
Holger Olav Isak Skogøy 16:33   1:44:58  DSQ
Johanne Biering 28:46   2:13:44  
DSQØst DE SMÅ EGERN lag 8 (208) 2:34:52
Asger L. Holmberg 48:18   48:18  
Sebastian Røysland Maltby 35:46   1:24:04  
Amalie Camilla Grue-Sørensen 13:37   1:37:41  DSQ
Anders Koch Meldgaard 20:47   1:58:28  
Laura Saxtorph Schulz 36:24   2:34:52  
DSQØst DE SORTE HESTE lag 9 (209) 1:59:07
Rasmus Møller Jess 47:44   47:44  
Mads Christian Maarup 15:58   1:03:42  
Theis Munktved 15:38   1:19:20  
Hedda Kärner Grooss 17:09   1:36:29  DSQ
Annika Simonsen 22:38   1:59:07  
DNSØst GULDDRENGENE lag 3 (203) 2:03:10
Mathias Buchgreitz 48:08   48:08  
Clara Friis Scheby 18:24   1:06:32  
Vigga Graff Frederiksen 30:03   1:36:35  
Liva Heydorn Andersen 26:35   2:03:10  
Cecilie Spendrup Petersen 00:00   2:03:10  DNS
DNSNord lag 5 (105) 2:10:40
Mads Møller Skaug 00:00   00:00  DNS
Sigrid Øhlenschlæger Nielsen 18:44   18:44  
Søren Møller Skaug 1:08:13   1:26:57  
Jonas Ellegård Kokholm 14:59   1:41:56  
Anna Taagehøi Nykjær 28:44   2:10:40  
Nord lag 3 (103)
Johan Halkjær Dupont 47:5512   47:5512  
Johanne Skouboe 18:0416   1:05:5916  
Ida Riis Madsen 15:262   1:21:256  
Nanna Lysemose Poulsen 28:2419   1:49:4915  
DNSNord lag 11 (111)
Mathilde Bobach 20:54   20:54  
Sara Clausen 00:00   20:54  DNS
Anton Elmegaard Andersen 1:39:12   2:00:06  
Laura Holm Nielsen 35:31   2:35:37  
DNS
DSQMix lag 2 (402)
Søren Eg Staugaard 48:22   48:22  
Sally Barbett Bjørnkjær 21:19   1:09:41  
Maya Jensen 16:57   1:26:38  DSQ
DSQ
DSQ
Mix lag 3 (403)
Daniel Nissen Pedersen 49:1719   49:1719  

28-10-18 16:06:12 eTiming versjon 3.5 Emit as

Lisensen tilhører: aalborg